Вам більше 18-ти років?

Ці сторінки призначені тільки для дорослих і можуть включати в себе фотографії та матеріали, які деякі глядачі можуть вважати образливими. Якщо ви молодше 18 років, якщо такий матеріал ображає вас будь ласка, натисніть НІ для виходу.

Menu
Your Cart

Надувные куклы

Производитель: LoveToy
3555.00 грн
Повнорозмірна надувна лялька з 3D-особою. Виготовлена з міцного високоякісного полівінілхлориду. Має пишну фігуру, реалістичне особа з довгим темним волоссям, великі груди і знімне анальний і вагінальне отвір, яке можна використовувати окремо від ляльки в якості мастурбатора. Зростання 152 см...
Производитель: Orion
1344.00 грн
Лялька виконана в натуральну величину, з трьома отворами для кохання, з надрукованими особою і коричневими волосамі.Матеріал: ПВХ..
Производитель: Orion
1344.00 грн
Вот она, прекрасная кукла - одна из четырех стихий секса! Несгибаемая- как земля, дикая- как ветер, горячая-как огонь и свежая -как океан - выберите свою богиню любви... Надувная, в натуральную величину с тремя отверстиями для любви!!! Сделана из ПВХ...
Производитель: Orion
1344.00 грн
Надувная кукла - африканская красавица с напечатанным лицом и тремя любовными отверстиями для проникновения. Выполнена из высококачественного материала в натуральную величину. Имеет упругую грудь, узкое анальное отверстие, влагалище и открытый рот. Рост - 152,5 см..
Показано с 1 по 4 из 4 (всего 1 страниц)